Atsiskaitymo būdai

Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis. Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose.

Atsiskaitykite per Paysera – tai greita, modernu ir naudinga. Už kiekvieną atsiskaitymą pirkėjui į Paysera sąskaitą grįžta iki 1% sumos, sumokėtos už prekes ar paslaugas.

Kaip pristatysime magnetus nuo rūkymo?

Magnetus nuo rūkymo Jums pristatysime nemokamai visoje Lietuvoje per Lietuvos paštą. Magnetus Jums pristatys arba paliks pašto dėžutėje Jūsų paštininkas. Pristatymas paprastai užtrunka 3-10 darbo dienų.

Iškilo klausimų dėl pristatymo? Susisiekite su mumis el. paštu info@meskrukyti.lt arba parašykite mums čia. Garantuojame, mes rasime jums geriausią sprendimą.